Zažij léčebné metody v 7 krocích s následujícími odborníky

Deepak Chopra, M.D.

je světově uznávaným průkopníkem integrativní medicíny a osobní transformace, zakladatel organizace Chopra Foundation a spoluzakladatel portálu Jiyo.com a střediska Chopra Center for Wellbeing. Časopis Time označil Dr. Chopru jako „jednoho ze 100 největších hrdinů a ikon tohoto století“.

Deepak Chopra je certifikovaným odborníkem na interní medicínu, endokrinologii a metabolismus, je členem organizace interních lékařů American College of Physicians, klinickým profesorem medicíny a veřejného zdraví na Kalifornské univerzitě v San Diegu, výzkumným pracovníkem v oborech neurologie a psychiatrie v Massachusettské všeobecné nemocnici, hostujícím profesorem na Kellogg School of Executive Management při Severozápadní univerzitě, hostujícím profesorem na Columbia Business School při Kolumbijské univerzitě a profesorem studií vědomí na kalifornské Sofia University. Webové portály The World Post a The Huffington Post označily Chopru jako 17. nejvlivnějšího myslitele na světě a jako vůbec nejvlivnějšího myslitele v oboru medicíny.

Deepak Chopra je autorem 85 knih, z nichž se 25 dostalo do žebříčku bestsellerů deníku The New York Times. Jeho kniha You Are the Universe: Discovering Your Cosmic Self and Why It Matters se okamžitě stala bestsellerem v žebříčcích deníků The New York Times a The Wall Street Journal.

Gregg Braden

Gregg Braden je autorem bestsellerů oceněných deníkem The New York Times a mezinárodně uznávaným odborníkem, který spojuje vědu, spiritualitu a reálný svět! Po úspěšné kariéře v oblasti počítačové geologie během energetické krize v sedmdesátých letech pracoval za studené války v letech osmdesátých jako specialista pro americké Velitelství vesmírných vzdušných sil (AFSPC).

V roce 1991 se stal prvním provozně-technickým ředitelem společnosti Cisco Systems.

Od roku 1986 zkoumá Gregg vysokohorské vesnice, odlehlé kláštery a zapomenuté texty s cílem spojit jejich nadčasová tajemství s nejlepšími vědeckými poznatky dnešní doby. Jeho objevy vyústily v 11 oceněných knih, které byly vydány ve 38 jazycích. Gregg obdržel za svoji práci řadu ocenění včetně nominace na prestižní Templetonovu cenu za rok 2016. Své prezentace a školení představil Organizaci spojených národů, společnostem zařazeným do žebříčku Fortune 500 i americké armádě. Nyní se objevuje v mediálních speciálech po celé Severní a Jižní Americe, Mexiku i Evropě.

Marianne Williamson

Marianne Williamsonová je mezinárodně uznávaná spisovatelka a lektorka zabývající se spirituální tématikou. Je častým hostem televizních pořadů jako jsou The Oprah Winfrey Show, Larry King Live, Good Morning America a show Charlieho Rose a Billa Mahera. Sedm z jejích dvanácti vydaných knih se dostalo do žebříčku bestsellerů deníku The New York Times, přičemž čtyři z nich se dokonce umístily na první příčce. Megabestseller Návrat k lásce je považován za „povinnou četbu“ hnutí Nová spiritualita. Jeden odstavec z této knihy je považován za jakousi mantru současné generace lidí, kteří hledají pravdu. Začíná takto: „Naší největší obavou není to, že jsme neschopní, nýbrž to, že jsme nezměrně silní…“

Mezi další Marianniny knihy patří Zákon boží kompenzace, Čas zázraků, Everyday Grace, A Woman’s Worth, Illuminata, Healing the Soul of America, Škola hubnutí, The Gift of Change, Kouzelná láska, A Year of Miracles a zatím poslední Od slz k vítězství: Spirituální cesta od utrpení k osvícení.

Marianne pochází z texaského Houstonu. V roce 1989 založila nadaci Project Angel Food, která v Los Angeles a jeho okolí distribuuje jídlo lidem trpícím AIDS. Do dnešního dne rozdala tato nadace přes 8 milionů porcí jídla. Marianne je také spoluzakladatelkou organizace Peace Alliance. Rovněž působí ve správně radě organizace RESULTS, která se snaží ukončit hlad a chudobu ve světě.

Dr Joe Dispenza

Dr. Joe Dispenza poprvé upoutal pozornost veřejnosti jako jeden z vědců uváděných v oceňovaném filmu Co my jen víme!? Od vydání tohoto filmu v roce 2004 se jeho práce rozšířila, prohloubila a vyvinula několika klíčovými směry, které všechny odráží jeho vášeň pro zkoumání toho, jak lidé mohou využívat nejnovější poznatky z oblasti neurovědy a kvantové fyziky nejen k léčení nemocí, ale také k žití naplněnějšího a šťastnějšího života. Jako učitel a přednášející byl Dr. Joe pozván, aby hovořil ve více než 27 zemích na šesti kontinentech a vzdělával tisíce lidí jeho nezaměnitelným, snadno srozumitelným, povzbuzujícím, soucitným stylem a podrobně popsal, jak mohou nanovo zapojit své mozky a přizpůsobit těla, aby dosáhly trvalé změny. Kromě nabídky různých on-line kurzů vyučuje osobně třídenní progresivní workshopy a pětidenní pokročilé workshopy v USA a zahraničí. Dr. Joe je také členem fakulty pro integrované lékařství na Quantum University v Honolulu; Omega Institute pro holistická studia ve Rhinebecku, New York; a Kripalu centrum pro jógu a zdraví v Stockbridge, Massachusetts. Je také předsedou výzkumného výboru na Life University v Atlantě v Georgii

Jako výzkumný pracovník Dr. Joe zkoumá vědu za spontánními uzdraveními a to, jak se lidé léčí z chronických onemocnění a dokonce i terminálních chorob. Nedávno začal partnerství s dalšími vědci, aby provedl rozsáhlý výzkum účinků meditace během svých pokročilých workshopů. On a jeho tým provádějí mapování mozku pomocí elektroencefalogramů (EEG) a testování individuálního energetického pole pomocí přístroje pro vizualizaci výboje plynu (GDV), a také měří koherenci srdce pomocí monitorů HeartMath a energii přítomnou v prostředí konání kurzu před, během a po událostech se senzorem GDVSputnik. Brzy plánuje zahrnout do tohoto výzkumu také epigenetické testování.

Anthony William

Anthony Williams se narodil s jedinečnou schopností komunikovat s Duchem, jenž mu poskytuje mimořádně přesné zdravotní informace, které se mnohdy týkají i vzdálené budoucnosti. Když byly Anthonymu čtyři roky, šokoval svoji rodinu tím, když u jídelního stolu oznámil, že jeho babička má rakovinu plic, ačkoliv se u ní tehdy žádné příznaky neprojevovaly. Lékařské testy tuto diagnózu brzy potvrdily.

Anthony už více než 25 let pomáhá lidem překonávat nemoci a předcházet jejich vzniku – a také jim pomáhá nacházet takový život, jaký by měli skutečně žít. Svojí činností je o několik desítek let před vědou. Anthonyho soucitný přístup – v němž se zohledňuje kvalita života na všech úrovních, nikoliv jen fyzické zdraví – přináší výsledky a úlevu každému, kdo jej vyhledá.

Jeho nebývalá preciznost a úspěšnost coby lékařského média mu vynesla důvěru a lásku tisíců lidí po celém světě. Jsou mezi nimi filmové i rockové hvězdy, miliardáři, profesionální sportovci, nejprodávanější spisovatelé a bezpočet dalších lidí z různých sfér života, kteří až po kontaktu s Duchem zjistili, jak se mohou vyléčit. Anthony se také stal neocenitelným zdrojem pro lékaře, kteří potřebují pomoc při řešení těch nejtěžších případů. Je autorem knihy Medical Medium: Secrets Behind Chronic and Mystery Illness and How to Finally Heal, která se stala bestsellerem v žebříčku deníku The New York Times.

Anita Moorjani

Anita Moorjani se narodila v Singapuru indickým rodičům. Ve dvou letech se přestěhovala do Hongkongu, kde také prožila většinu života. Díky svému původu a britskému vzdělání hovoří několika jazyky. Odmala mluví anglicky, kantonsky a jedním z indických dialektů; později se ve škole naučila ještě francouzsky. Ve světě korporací pracovala mnoho let, než jí v dubnu 2002 diagnostikovali rakovinu. Její fascinující a jímavý prožitek spojený s blížící se smrtí na počátku roku 2006 zcela změnil její pohled na život. Co víc, v její činnosti je nyní zakořeněno hluboké porozumění, které vyplývá z její osobní zkušenosti se světem na druhém břehu řeky života.

Díky prožitku blízké smrti je Anita častým hostem na konferencích a dalších akcích po celém světě, kde vypráví o svých zkušenostech. Je také častým hostem na katedře behaviorálních věd Hongkongské univerzity, kde hovoří o tématech jako konfrontace s nevyléčitelnými nemocemi a smrtí či psychologie duchovních přesvědčení. Anita je ztělesněním toho, že všichni máme vnitřní sílu a moudrost, díky nimž můžeme překonat i ty nejhorší životní situace. Právě Anita je toho koneckonců živoucím důkazem.

Dr Bruce Lipton

Bruce Lipton, Ph.D. je mezinárodně uznávaný odborník v oblasti kombinování vědeckého a duchovního přístupu, biolog se specializací na kmenové buňky, autor bestselleru Biologie víry a držitel mírové ceny Goi Peace Award pro rok 2009. Byl hostem ve stovkách televizních a rozhlasových pořadů a bývá také hlavním moderátorem konferencí doma i ve světě.

Dr. Lipton zahájil svoji kariéru jako vědec se zaměřením na buněčnou biologii. Titul Ph.D. získal na Virginské univerzitě v Charlottesville a poté v roce 1973 nastoupil na katedru anatomie na lékařské fakultě Wisconsinské univerzity. Liptonův výzkum svalové dystrofie a studie využívající klonované lidské kmenové buňky se zaměřovaly na molekulární mechanismy, které kontrolují chování buněk. Experimentální technika transplantace tkáně, kterou Lipton vyvinul spolu s kolegou Edem Schultzem a jež byla publikována v časopise Science, začala být následně využívána jako nová forma genetického inženýrství.

V roce 1982 začal Dr. Lipton zkoumat principy kvantové fyziky a to, jak by je šlo začlenit do jeho chápání buněčných systémů zpracovávání informací. Je autorem průlomových studií o cytoplazmatických membránách. Jeho výzkum na lékařské fakultě Stanfordovy univerzity mezi lety 1987 a 1992 odhalil, že prostředí fungující přes cytoplazmatickou membránu reguluje chování a fyziologii buněk a má schopnost aktivovat a deaktivovat geny. Jeho objevy, které byly v rozporu s etablovaným vědeckým názorem, že život je řízen geny, předznamenaly vznik jednoho z nejdůležitějších studijních oborů dnešní doby, jímž je vědní podobor zvaný epigenetika.

Dr Jeffrey Thompson

Dr. Jeffrey Thompson začal experimentovat se zvukem a jeho účinky na tělo a mozek v roce 1981 ve svém Celostním zdravotním středisku ve Virginii. Jeho experimenty zahrnovaly použití přesných zvukových frekvencí k chiropraktickým nápravám páteře a lebky, ke stimulaci a normalizaci orgánových funkcí a k vyvážení akupunkturních drah. Jeho klinický výzkum s tisíci pacientů a dobrovolníků vedl k průlomovým objevům v tom, jak mohou vzorce zvukových frekvencí zapracovaných do hudebních stop aktivovat mozkové vlny a vyvolat procesy, které mají četné blahodárné účinky na zdraví.

Dr. Thompson ještě řadu dalších let pokračoval v klinickém výzkumu na postgraduální úrovni ve výzkumném středisku v kalifornském městě Encinitas. Jako člen fakulty vyučoval behaviorální psychoakustiku a klinickou neuroakustickou terapii, které stát Kalifornie uznal jako součást hlavních osnov klinické psychoterapie a magisterských i doktorandských programů v oblasti humanitních věd. V současnosti vyučuje na různých institucích prostřednictvím sponzorovaných seminářů, workshopů a certifikačních kurzů. V roce 1988 založil v kalifornském Encinitas Středisko pro neuroakustický výzkum. V roce 1989 jej oslovily Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) a Laboratoř proudového pohonu (JPL) s žádostí, aby prozkoumal sérii nahrávek, které sondy Voyager 1 a Voyager 2 poslaly na Zemi z Jupiteru, Saturnu, Uranu a Neptunu. Dr. Thompson byl pozván, aby případný význam a další využití těchto nahrávek důkladně prošetřil.

Dr. Thompson je celosvětově uznávaným expertem v oblasti akustických frekvencí začleněných do hudebních stop. Jakožto vynikající hudebník a skladatel zavedl metodu používání modulovaných zvukových pulzů pro změnu stavu vědomí, což má pozitivní vliv na léčení mysli i těla. V devadesátých letech byla Thompsonova metoda léčení zvukem zvolena jako jedna z nejlepších alternativních léčebných metod v USA. Jeho práce byla financována prostřednictvím Střediska pro studium doplňkových a alternativních terapií (CSCAT).

 

Dr Darren Weissman

Dr. Darren Weissman je holistický chiropraktik, který vyvinul léčebnou metodu LifeLine Technique® a je autorem bestsellerů The Power of Infinite Love & Gratitude, Awakening to the Secret Code of Your Mind, The Daily Lessons of Infinite Love & Gratitude a The Heart of the Matter. Podílel se rovněž na bestselleru Léčivá síla vody dr. Masaru Emoty. Díky svým znalostem podvědomé mysli a celostního zdraví je dr. Weissman celosvětově uznávaným odborníkem v oblasti lidského vědomí a objevil se i v dokumentárních filmech E-Motion, Making Mankind, Beyond Belief, The Truth a nejnověji ve snímku Heal. Dr. Weissman také přispíval do řady periodik, jako jsou například Natural Health, The Huffington Post, Prevention a InStyle.

Jeho vášní je učit lidi, jak cíleně měnit emocionální programy podvědomé mysli. Jako přirozený „vedlejší účinek“ se u jeho klientů úměrně zvyšuje jejich přirozený potenciál k hojení a osobnostnímu rozvoji.

Dr. Weissman vyvinul techniku LifeLine Technique® v roce 2002 na základě své celoživotní práce a výzkumu. Poté založil středisko The LifeLine Center, které nabízí rozmanitou škálu služeb individuální péče a vzdělávacích kurzů věnovaných osobnímu rozvoji, jejichž kolektivní vizí je dosažení světového míru prostřednictvím vnitřního klidu. Metoda LifeLine Technique® láká studenty z celého světa; ve 24 zemích nyní působí přes 500 certifikovaných odborníků.

Michael Bernard Beckwith

Michael Bernard Beckwith je zakladatelem duchovního střediska Agape International Spiritual Center, které je společenstvím tisíců lidí různého vyznání z celého světa. Jeho organizace je ceněna pro svou kulturní, rasovou a duchovní rozmanitost.

Regionální osvětové programy tohoto střediska poskytují jídlo bezdomovcům, pomáhají vězňům a jejich rodinám, spolupracují s organizacemi působícími ve školách a domovech pro ohroženou mládež, podporují umění a zasazují se o zachování přírodních zdrojů naší planety. V rámci svých globálních humanitárních programů centrum Agape organizuje potravinovou pomoc a rekvalifikační kurzy, pomáhá budovat školy, knihovny, dětské domovy, nemocnice, kliniky a domovy pro svobodné matky, poskytuje mikropůjčky a finanční podporu během přírodních katastrof a zabývá se problematikou lidských práv. Jeho pobočky jsou v osmi afrických zemích, v Afghánistánu, Bosně a Hercegovině, Kolumbii, Ekvádoru, Iráku, Kosovu a na Srí Lance.

Dr. Beckwith je vyhledávaným učitelem meditace, řečníkem na konferencích a vedoucím semináře Life Visioning Process, který sám založil. Tři z jeho posledních knih – Life Visioning, Spiritual Liberation a Transcendance Expanded – získaly prestižní ocenění Nautilus Award. Objevil se v pořadech The Dr. Oz Show, The Oprah Winfrey Show, OWN Help Desk, Larry King Live a Tavis Smiley a na televizní stanici PBS má svůj vlastní pořad The Answer Is You. Každý pátek ve 13 hodin tisíce lidí poslouchají jeho rozhlasový pořad Wake up: The Sound of Transformation, který vysílá stanice KPFK.

Bernie Siegel, M.D.

Bernie Siegel, M.D. je bývalý všeobecný a dětský chirurg, který se v současnosti snaží dodávat lékařské péči a vzdělávání lidskou tvář. V roce 1978 stál u vzniku specifické formy individuální a skupinové terapie s názvem Exceptional Cancer Patients (ECaP). Je autorem knih Láska, medicína a zázraky, Mír, láska a uzdravení, How to Live Between Office Visits, Prescriptions for Living a Help Me to Heal (spolu s Yosaifem Augustem). Bernie žije s manželkou Bobbie v Connecticutu, má pět dětí a osm vnoučat. Hlásí se k filozofii žití a umírání, která stojí v popředí etických a duchovních otázek, s nimiž se dnes potýkají naše společnost a lékařská péče.

David Hamilton

David Hamilton, Ph.D. má doktorát z organické chemie a strávil 4 roky ve farmaceutickém průmyslu, kde vyvíjel léky na kardiovaskulární onemocnění a rakovinu. Inspirován placebo efektem opustil průmysl, aby psal knihy a vzdělával lidi o tom, jak mohou využít jejich mysl a emoce ke zlepšení jejich zdraví.

Nyní je autorem 9 knih vydaných ve vydavatelství Hay House.
V České republice vyšly tituly Léčivá síla vizualizace, Nakažlivá síla našeho vyzařování a Mysl léčí tělo. Na své webové stránce píše pravidelný blog a příležitostné blogy pro Huffington Post (americká verze) a Psychologies Life Labs. Je také měsíčním redaktorem rubriky „Life Hacks“ pro časopis Soul & Spirit Magazine. V roce 2016 získal od čtenářů časopisu Kindred Spirit Magazine titul „Nejlepší spisovatel“.

David je obhájcem laskavosti a vášnivě pracuje na tom, aby svět k laskavosti povzbudil…

Joan Borysenko PH.D.

Joan Borysenko PH.D. je uznávanou průkopnicí v integrativní medicíně a světově respektovanou odbornicí v oblasti propojování mysli a těla. Její práce se stala základem mezinárodní revoluce ve zdravotnictví, která vnímá význam duchovního rozměru života jako nedílnou součást zdraví a léčebného procesu. Joan Borysenko věrohodně spojuje víru s rozumovým vnímáním a přináší inspiraci do řady různých míst: od nemocnic po hospice, od divadel po konferenční prostory a od zasedacích místností na pracovištích až po náboženské svatostánky. Její duchaplnost, humor a autenticita z ní v kombinaci s nejnovějším výzkumem činí přesvědčivou a inspirující řečnici a spisovatelku.

Na začátku osmdesátých let Joan Borysenko společně s dr. Bensonem a dr. Ilanem Kutzem založila Kliniku mysli a těla, stala se certifikovanou psycholožkou a byla jmenována výzkumnou instruktorkou medicíny na Harvard Medical School. Roky klinických zkušeností a výzkumu vyvrcholily v roce 1987 vydáním knihy Pečujte o tělo, uzdravujte mysl. Tohoto bestselleru oceněného deníkem The New York Times se prodalo přes 400 tisíc výtisků. V roce 2007 vyšlo u příležitosti 20. výročí jeho zrevidované znění. Joan Borysenko je autorkou či spoluautorkou dalších třinácti knih a řady audio a video programů včetně speciálu stanice Public Television nazvaného Inner Peace for Busy People. Zároveň je zakládající partnerkou společnosti Mind/Body Health Sciences se sídlem v coloradském Boulderu a ředitelkou programu meziduchovního vzdělávání mentorů pod záštitou institutu Claritas.

Joan Borysenko také moderuje týdenní internetový rozhlasový pořad Your Soul’s Compass vydavatelství Hay House. Platí za jednoho z nejpopulárnějších a nejžádanějších řečníků v oblasti zdraví, léčení a spirituality; její poutavé a dobře promyšlené prezentace jsou oblíbené mezi odborníky i širokou veřejností.

Kelly Brogan, M.D.

Kelly Brogan, M.D. je celostní psychiatrička z Manhattanu, jejíž specializací je ženské zdraví. Je autorkou bestselleru A Mind of Your Own oceněného deníkem The New York Times a spoluautorkou přelomové učebnice Integrative Therapies for Depression. Po absolvování lékařské fakulty Cornellovy univerzity dokončila vzdělávání v oboru psychiatrie v rámci stipendijního programu Lékařského centra Newyorské univerzity. Zároveň má bakalářský titul z Massachusettského technologického institutu (MIT), kde absolvovala v oboru systémové neurovědy. Také má diplom z psychiatrie, psychosomatické medicíny a integrativní celostní medicíny a specializuje se na řešení základních příčin psychiatrických syndromů a symptomů.

Je členkou správních rad organizací GreenMedInfo, Price-Pottenger Nutrition Foundation, Functional Medicine University, Pathways to Family Wellness, NYS Perinatal Association, Mindd Foundation, odborně posuzovaného vědeckého časopisu Alternative Therapies in Health and Medicine a Nadace Nicholase Gonzaleze. Kelly Brogan je také ředitelkou pro léčebnou péči organizace Fearless Parent a zakládající členkou organizace Health Freedom Action. Je certifikovanou instruktorkou kundalini jógy a matkou dvou dětí.

Kelly Noonan Gores

Kelly Noonan Gores, rodačka z Los Angeles, začínala svou kariéru před kamerou; herectvím a moderováním strávila přes dvacet let. V roce 2012 založila produkční společnost Elevative Entertainment a začala se zabývat psaním a produkcí. Naposledy produkovala celovečerní film Tooken (2015), který je parodií na snímek 96 hodin. Zároveň ztvárnila hlavní roli a byla výkonnou producentkou oceněného celovečerního filmu V hlubinách země (2013) i oceněného krátkého filmu Take a Seat (2011). Je člověkem, který svědomitě hledá pravdu. Patnáct let se věnuje józe a meditaci a její velkou vášní je umění léčby.

Dr Kelly Turner, Ph. D.

Kelly Turner, Ph. D.je autorkou knihy Nejste bezmocní: Co můžete dělat proti rakovině, která se objevila v žebříčku bestsellerů deníku The New York Times a byla přeložena do dvacítky jazyků. Turner v knize shrnuje svůj výzkum radikální remise rakoviny – když se někdo vyléčí z rakoviny bez přičinění západní medicíny nebo poté, co přístup západní medicíny selže. Za posledních deset let provedla výzkum v deseti různých zemích a analyzovala přes 1500 případů radikální remise rakoviny. Je častým hostem pořadu The Dr. Oz Show; má bakalářský titul z Harvardovy univerzity a doktorát z Kalifornské univerzity v Berkeley.

Nedávno Kelly přepracovala svůj knižní bestseller do celovečerního filmového scénáře nazvaného Open-Ended Ticket. Chystaný snímek vypráví příběh pacientky trpící rakovinou, která se spolu se svojí nejlepší kamarádkou vydá na cestu kolem světa, aby našla svého ztraceného otce, než bude příliš pozdě. Řetězec nečekaných událostí přinutí obě ženy v tomto závodu s časem pochybovat o všem, co dosud věděly o životě, smrti a uzdravení.

Mark Emerson D.C.

Mark Emerson D.C., C.C.S.P. je spisovatel, řečník a chiropraktik se specializací na lifestylovou medicínu založenou na výživě a na přírodní léčebné metody pro pacienty všech věkových kategorií. Jeho úspěšné a klinicky ověřené postupy přispívají ke zdravějšímu životnímu stylu, neboť předcházejí vzniku progresivních zdravotních problémů a nemocí, omezují jejich výskyt a pomáhají je léčit.

Mark Emerson je zdravotním a wellness poradcem pro hotel Four Seasons na havajském ostrově Maui, kde vyvinul a vede zdravotní program Your Way. Rovněž poskytuje odborné zdravotní a wellness poradenství jednotlivcům, skupinám, společnostem, restauracím a hotelům po celém světě. Dr. Emerson také působí jako zdravotní a wellness konzultant pro hráče a zaměstnance Národní fotbalové ligy (NFL), golfové série PGA Tour a atletických organizací USA Track & Field a NCAA. Navíc poskytuje soukromé lékařské služby řadě různých celebrit a generálních ředitelů společností, které jsou v žebříčku Fortune 500.

Mark Emerson organizuje v luxusních podmínkách po celém světě své zdravotní programy Ultimate Health & Wellness, díky nimž lidé obohacují svůj životní styl. Tyto programy, do nichž jsou zapojeni renomovaní lékařští a nutriční odborníci i oceňovaní šéfkuchaři, umožňují svým klientům prožít takovou zkušenost, která jim pomáhá zachovat si celoživotní zdraví.

 

Peter Crone

Architekt mysli a průkopník wellness

Jeho unikátní přístup odhaluje zcela nový způsob, jak přemýšlet, cítit a žít naplno. Peter zasvětil svůj život sdílení poznatků a strategií s cílem dosáhnout inspirujícího života a nalézt skutečnou svobodu aktivováním nových úrovní vědomí. Pomáhá přeprogramovat podvědomou mysl, která řídí lidské chování, vztahy, výkonnost a v konečném důsledku všechny naše úspěchy. Spolupracuje s celebritami, profesionálními sportovci i světovými organizacemi.

Peterovým cílem je dělit se o svůj životní přístup, který podněcuje k novému způsobu života… života plného svobody a radosti, v němž nemusíme čelit žádným omezením a stresu.

Rob Wergin

Rob Wergin má mimořádné nadání – výjimečné jasnovidecké a senzibilní schopnosti. Už když byl mladý, dokázal léčit zvířata a komunikovat s duchy. Tomuto nadání však zcela nerozuměl, a tak se ho naučil ignorovat. Přes třicet let pracoval v amerických korporacích jako velmi úspěšný generální ředitel. Pak ho jednoho dne obdržel poselství, jemuž sám říká „Ultimate Cosmic 2 x 4“. V této době hluboké beznaděje se snažil zjistit, jaký má jeho život smysl, a DOSTALO SE MU ODPOVĚDI. Od té chvíle Rob zasvětil svůj život tomu, že je nádobou pro Boží světlo a lásku. Pomohl již desítkám tisíc lidí všech věkových kategorií a vyznání.

Rob vyrůstal v přísných křesťanských poměrech v samém srdci bohaté kultury původních obyvatel Jižní Dakoty, a proto čerpá z podstaty obou těchto tradic. Přál by si, aby jeho práce byla všeobecně dostupná lidem všech duchovních vyznání. Díky své schopnosti předvídat, otevřenosti a pokoře si získal mnoho různých následovníků, tato společnost je však prosta přetvářky a jakýchkoliv náznaků sektářství.

Tento summit už skončil.

Pokud chceš být informován o příštím summitu nebo online kurzu zaregistruj se zde.